ONSE HAKKINDA

Onse  Kompozit AŞ 2005 yılında kurulmuş,  yüksek ısıya dayanıklı endüstriyel yanmaz kumaşların dokunması , kaplanması ve izolasyon yastığı, kumaş katmanlı  kompansatör, vana ceketi  haline getirilmesi konusuna odaklanmıştır. Dokunmuş veya kaplanmış kumaşlar ve bu kumaşlardan imal yüksek ısıya dayanıklı ikincil ürünlerin  üretimini ve satışını yapmaktadır.

Firmamız   endüstriyel yanmaz kumaşların ülkemizde yapılan arge çalışmaları ve üretiminde lider firmadır. Firmamızın çabaları sonucunda yurtdışından ithal edilen bir çok tip endüstriyel yanmaz kumaş ile ilgili arge çalışmaları yapılmış, teknik bilgi birikimi oluşturulmuş,  bu kumaş ve kompozitler ülkemiz inşaat, endüstri, gıda  ve  savunma sanayi sektörüne kazandırılmıştır.
Endüstriyel yanmaz tip kumaşların dokunması , kaplanması, izolasyon yastığı ve vana ceketi üretiminde sektöründe Türkiye lideri olan firmamız  yetenekli,  becerikli, özverili , bilgi birikimine sahip   kalifiye çalışanları sayesinde müşterileri, ortakları ve yatırımcıları için değer geliştirmeye yönelik yeni ve yenilikçi olanaklar sağlamıştır .

Firmamız ürünlerini üretirken iş güvenliği,  çevre duyarlılığı ve yüksek sosyal sorumluluk standartlarını gözeterek gerçekleştirmektedir.

Firmamız  geçmişteki başarılarını sürdürmek için daha çok arge & inovasyon yapmak , ürün portföyünü geliştirmek , daha yüksek miktarlarda üretim yapmak, bu sürecin bir sonucu olarak varlığını ve altyapısını güçlendirmeyi sürdürmeyi hedeflemektedir .

Halen 85 kişiyi aşkın kadrosuyla müşterilerine hizmet etmektedir.